Курси SEO просування в пошукових системах

2019-01-28 Курси SEO просування в пошукових системах

Сьогодні кожна поважаюча себе фірма, підприємець, бізнесмен і будь-який сучасний заклад має власний сайт в мережі Інтернет. Мати свій ресурс — це вже не примха, а необхідність. Адже так ви можете проінформувати своїх спонсорів, клієнтів і партнерів про те, що відбувається у вашому закладі, ознайомити їх зі своїми послугами і товарами.
До того ж, власний, грамотно зроблений сайт — це обличчя компанії, адже у нас, так би мовити, зустрічають по одягу, і саме ваш сайт створить перше враження про вас.
Головна сьогоднішня проблема — не всі вміють створювати і просувати сайти самостійно. Звичайно, можна попросити допомоги фахівця, але це недешево, та й краще самому навчитися створювати якісні Інтернет-ресурси.
Веб-студія пропонує пройти курс SEO просування і під наглядом досвідчених вчителів створити якісний сайт і навчитися виводити його в Топ пошукових систем.

Структура курсу

Ми пропонуємо вам пройти 3 уроки, на яких ви самі зможете створити свій сайт, написати для нього унікальну статтю і вивести свій ресурс на лідируючі місця Google / Яндекса. Це базовий курс, що дозволяє кожній людині випробувати на собі свої можливості в СЕО оптимизирования, зрозуміти, як це працює і можливо в майбутньому пройти вже більш детальний курс, удосконаливши свої вміння і знання.

Урок перший — як працює SEO

Курси SEO просування в пошукових системах
На першому уроці ми розповімо вам, що таке SЕО просування , оптимізація сайту і для чого вона потрібна. Ви дізнаєтеся, як можна заробляти на SEO і яку користь воно принесе саме для вашого ресурсу.
По-перше, якщо ви самі навчитеся все це робити, ви зможете заощадити і не наймати спеціально навченого людини. По-друге, зможете пропонувати свої послуги по оптимізації і просуванню чужих сайтів і непогано заробляти на цьому.
Ви дізнаєтеся про таких термінах, як Title і Description, адже саме ця інформація буде виводитися в пошуковики та сприйматися пошуковими системами.

Урок другий — створюємо і наповнюємо власний сайт

На даному етапі нашого курсу ми навчимо вас створювати повноцінний тестовий сайт на безкоштовній платформі, для того щоб ви зрозуміли, наскільки це легко і просто. Саме для цього і створені наші курси SEO, пройти які може кожен бажаючий. Часу на створення такого сайту піде мало, а грошових витрат не буде потрібно.
Для створення тестового сайту вам буде запропонований спеціальний сайт, який саме для цього призначений. У процесі створення ресурсу ви також зможете написати унікальну статтю, яка вже буде відповідати запитом сайту і його тематиці, а значить, перші кроки в СЕО ви вже виконали.
У цьому уроці всі ваші дії будуть показані поетапно, тому виконати запропоновані завдання буде нескладно.
Ви вже твердо вирішили самостійно створювати власний сайт і впевнені, що впораєтеся із завданням? Тоді вам потрібно буде дочекатися нашого вебінару. Він проходить щомісяця в певні дні.
Чи не хочете чекати? Тоді ми можемо запропонувати вам купити цей курс, де все детально розказано і показано, і почати роботу над сайтом негайно. На вебінарі ми вже будемо створювати не тестовий, а повноцінний сайт на платформі WordPress, так як вона найбільш зрозуміла і зручна для новачків.

Урок третій — фінішна оптимізація сайту і його запуск в пошуковій мережі Google

На даному етапі ми переходимо вже до завершальної частини нашого курсу, після якого ваш сайт вже зможе підкорювати ТОПи пошуковиків і залучати відвідувачів, адже, як правило, люди заходять на перші 2 — 3 посилання пошуковика.
Перше до чого ми приступимо — створення Title і Description, тобто — це той заголовок і опис сайту, яке отримає людина, побачивши ваш сайт в пошуковій системі.
Далі потрібно буде відправити наш сайт на індексацію в Гугл. На перший погляд це все важко і незнайоме, але ми всьому вас навчимо, головне вірити в себе і свої сили. Після закінчення цього уроку ви зможете побачити свій сайт вже на лідируючих позиціях в пошукових системах.

Що вам дають наші курси?

Пройшовши пропоновані курси СЕО безкоштовно, ви отримуєте:

  1. Досвід в оптимізації сайтів.
  2. Навчіться писати унікальні тексти.

Чи зможете грамотно просувати сайти в пошукових системах.
Самостійно зможете швидко і легко створювати сайти для бізнесу та інших цілей.
Найголовніше, що вам дозволить наш курс — це перевірити свої сили, повірити в себе і зробити перший крок до втілення своєї мрії. Пройшовши базовий курс, ви зможете визначитися, чи варто вам продовжувати далі, і якщо ви все ще горите бажанням навчитися створювати конкурентоспроможні, що працюють сайти, то ми можемо потім вам запропонувати більш детальний просунутий курс.

Хто веде курс?

Курс «SEO навчання» веде Олег Ковтало — людина, яка займається створенням і просуванням сайтів вже більше 10-ти років. Під його керівництвом був створений не один успішний проект і навчено багато студентів, які сьогодні успішно працюють в сфері СЕО просування.
Олег постійно вчиться, освоює щось нове і цікаве, і, природно, поспішає поділитися своїми напрацюваннями з вами — своїми студентами. Всі уроки проводяться зрозумілою мовою, на особистих прикладах і проектах. Також всі уроки є в запису, ви завжди можете переглянути їх у зручний для вас час. Є можливість особистого спілкування з автором курсу, він відповість на всі ваші запитання, і буде підтримувати вас до успішного завершення проекту.
Природно, для закріплення отриманих знань і умінь вам будуть задаватися домашні завдання, щоб застосувати їх на практиці. Якщо ви поставитеся до занять серйозно, то після закінчення курсів ви зможете запустити свій власний сайт в мережі Інтернет, який буде працювати на вас, приносити прибуток і постійних відвідувачів.

Терпіння вам, впевненості в собі, і все у вас вийде, а ми допоможемо вам в цьому!

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 голосов, средний : 5,00 з 5)
Загрузка...